Вход | Регистрация

Експерти визначили найбільш ненадійні смартфони

27 августа 2016, 18:46
Володимир
журналист

Експерти визначили найбільш ненадійні смартфониЗападние експерти зробили підрахунок відмов, що відбулися у найбільш популярних моделей смартфонів, і визначили найбільш ненадійні пристрої.

Серед "розумних" телефонів, вироблених компанією Apple, таким був визнаний iPhone 6, який показав найвищий відсоток відмов - 29. Слідом ідуть: iPhone 6s (23%), iPhone 6s Plus (14%), iPhone 6 Plus (13%) і iPhone 5s (8%). У другій чверті поточного року загальний відсоток відмов смартфонів з ОС iOS склав 58 відсотків.

З смартфонів, керованих ОС Android, частіше за інших відмовляв китайський LeTV 1s (10%). А загальний відсоток відмов смартфонів південнокорейської компанії Samsung склав 26 відсотків.

Нещодавно російська інтернет-газета Дни.Ру повідомляла про те, що у вересні поточного року буде офіційно представлена чергова лінійка "айфонів", які отримали цілий ряд удосконалень. iPhone 7 отримає новий тип дисплея, подвійну камеру і гіперчутливу кнопку Home. У той же час на ньому буде відсутня традиційний роз'єм для підключення навушників.


Оцените пожалуйста статью
http://nauka.bayura.net/news/aj_news/8316
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net