Вход | Регистрация

Що популярнішим Яндекс.Метрика або Google Analytics?

14 сентября 2016, 00:36
Володимир
журналист


Що популярнішим Яндекс.Метрика або Google Analytics? У кожного веб-майстра на це питання, швидше за все, знайдеться своя відповідь. Втім, окремі групи власників Інтернет-ресурсів мають свої конкретні переваги.


Так, згідно з недавнім дослідженням, проведеним АДВСЁ.RU, така категорія користувачів Рунету, як рекламодавці, більш схильна до використання Яндекс.Метрики, а не Google Analytics.Своє спостереження згаданий веб-портал підтверджує наступною статистикою:

- Яндекс.Метрика користується 269 099 проаналізованих сайтів;

- Google Analytics свою перевагу віддає 176 319 ресурсів;

- До послуг обох аналітичних сервісів вдається 125 196 сайтів;

- 134 468 - число ресурсів, які ігнорують і один, і інший сервіс.Як видно, популярність Яндекс.Метрики в 1,5 рази вище американського аналога. На думку керівника АДВСЁ.RU Андрія Іванова, пояснення даного факту варто шукати в сфері Інтернет-реклами. За його словами, в Яндекс.Директе рекламується на порядок більше сайтів, ніж в Google AdWords. Отже, рекламодавці вважають за доцільне встановлювати аналітичний інструмент теж від Яндекса.На завершення відзначимо, що в фокус дослідження, яке тривало 3 останніх місяці, потрапили ресурси, рекламовані за допомогою Яндекс.Директа і Google


Оцените пожалуйста статью
http://nauka.bayura.net/news/aj_news/8316
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net