Вход | Регистрация

ЯК ЧАСТО ВИ ПОВИННІ ЗАЙМАТИСЯ сексом

20 сентября 2016, 21:52
Володимир
журналист

Скільки в цьому плані вважається нормальним? Багато людей дійсно переживають, що мало займаються сексом, або що займаються ним занадто багато. Хоча насправді ми всі різні: комусь хочеться цього кожен день, а комусь достатньо і раз на місяць.


Згідно з даними вчених інституту Кінсі, 18-29-річні в середньому займаються сексом 112 разів на рік; 30-39-річні - 86 разів на рік; 40-49-річні - 69 разів на рік. 13% одружених пар займаються сексом всього кілька разів на рік, 45% - кілька разів на місяць, 34% - 2-3 рази в тиждень, і 7% - 4 і більше разів на тиждень.Чи дивують вас такі результати? Мене трохи так. Чому з часом люди перестають займатися сексом так часто? Що з нами відбувається? Ну да: робота, діти, втома, хвороби, сімейні проблеми - все загрожує нашому лібідо.Насправді, щоб відповісти на питання, як часто потрібно займатися сексом, спочатку потрібно подумати над такими моментами:
Яку кількість сексу ви вважаєте ідеальною для себе?
Яка кількість сексу дозволить вам відчувати себе задоволеним?
З яким мінімумом сексу ви готові жити, якщо до того змусять обставини (наприклад, хвороба партнера)?
Згідно невеликого опитуванням переважно чоловіків з сімей з дітьми, вийшли такі відповіді:

ідеально: 3-5 разів на тиждень
задовільно: раз в тиждень
терпимий мінімум: раз на місяцьЧи можете ви поговорити про це зі своїм партнером? Так, обговорювати секс нелегко. Але дуже часто ми робимо помилкові висновки про людину. Далеко не всі чоловіки так одержимі сексом, як це уявляють у суспільстві. А може навпаки, він занадто скромний, щоб просити більше.Інше питання: справа в кількості сексу або в його якості? Що ви можете зробити, щоб поліпшити своє сексуальне життя? А скільки вам - ідеально, задовільно і терпимо?


Оцените пожалуйста статью
http://nauka.bayura.net/news/aj_news/8316
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net