Вход | Регистрация

НАСА знайшли докази існування води на Європі

01 октября 2016, 22:28
Володимир
журналист

Вчені НАСА вважають, що вони знайшли докази існування підповерхневих океанів на супутнику Юпітера Європі. Це доводять фотографії з космічного телескопа Хаббл, на яких відображені виверження шлейфів водяної пари з поверхні Європи. На їхню думку, знімки доводять, що на Європі є океани.


 
Вченим вже відомо, що під поверхнею Місяця знаходиться океан, який може стати компонентом для підтримки життя.

 

Цей знімок поверхні Європи, наданий NASA 22 листопада 2014 року.
Однак, незважаючи на гарячкові спекуляції в соціальних медіа - Європа вважається одним з кращих місць для пошуку позаземного життя в Сонячній системі. Астробіологи припустили, що організми могли б вижити в океані Європи.З цього приводу НАСА заявили, - «Попередні результати наукових досліджень вже вказували на існування океану, розташованого під крижаною корою Європи. Однак вважалося, що в майбутньому дослідникам доведеться бурити товщу льоду в пошуках ознак життя ».Теперь ж, на підставі нових даних, якщо виверження шлейфів водяної пари пов'язані з океаном, то така необхідність відпадає, що значно спростить доступ.


"Це означає, що майбутні дослідження можуть безпосередньо вивчати хімічний склад потенційно жилого середовища Європи, без буріння шару льоду", - сказав Лоренц Рос, співробітник Південно-Західного дослідницького інституту в Сан-Антоніо.Вільям Спаркс з Наукового інституту в Балтіморі, сказав під час конференції наступне: «Форма життя подібна земної може знаходиться там, де є енергія, вода і поживні речовини. І в першу чергу, наш інтерес лежить в тих місцях, де спостерігаються такі умови. Європа може бути одним з таких місць ».Що ж, нам залишається тільки стежити за розвитком подій.


Оцените пожалуйста статью
http://nauka.bayura.net/news/aj_news/8316
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net