Вход | Регистрация

Google Penguin 4.0 поки не поспішає радувати веб-майстрів

03 октября 2016, 20:27
Володимир
журналист

С недавнім апдейтом пошукового алгоритму Google Penguin багато веб-майстри небезпідставно пов'язували серйозні надії. Мовляв, Пінгвін 4.0 повинен врахувати виконану роботу над помилками і, відповідно, усунути санкції свого попередника.


Так думалося і продовжує думатиметься в колі сеошників, проте істина поки виявляється дещо іншою. Незважаючи на запевнення офіційних представників Гугл, які обіцяли, що вже в кінці вересня сайти почнуть виходити з-під цього фільтра, реальна картина не настільки обнадійлива.На одному з авторитетних зарубіжних SEO-порталів минулого тижня було проведено опитування на тему "Як вплинув Google Penguin 4.0 на позиції вашого сайту?". Результати опитування, в якому взяли участь 600 респондентів, виглядають так:

• позиції покращилися - 12%;

• позиції погіршилися - 15%;

• змін не помічено - 73%.Як бачимо, мінімальне число веб-майстрів підтверджує, що запуск нового Пінгвіна позитивно позначився на їх ресурсах. Втім, однозначні висновки поки робити рано. Google Penguin 4.0 тільки набирає обертів, тому дані показники обов'язково зміняться ще не раз. Але поки картина така ...


Оцените пожалуйста статью
http://nauka.bayura.net/news/aj_news/8316
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net