Вход | Регистрация

Все, що потрібно знати про iPhone 8

05 октября 2016, 16:41
Володимир
журналист


На момент, коли вийшла «сімка», не минуло тижня, як в магазинах все розкупили. А зараз з'явилися хороші обриси чуток про майбутній iPhone 8.


З огляду на, що 2017 рік 10-річним ювілеєм iPhone, то ми можемо розраховувати на Apple - буде щось велике і революційне. А зараз, оглянемо всі чутки, які ходять по Мережі в одну статтю. Що ми знаємо про майбутній iPhone 8?I phone 8Сплошной екранПротягом багатьох років ходили чутки, що кнопка «Додому» збирається зникнути. Ця функція буде частиною одного великого екрану, зовсім як в тачпаде MacBook. Новий дизайн дисплея, схоже, що в 2017 році це дійсно станеться.

 

скло повернетьсяПам'ятайте, коли корпус iPhone 4 і 4S був виконаний зі скла? Останні чотири покоління iPhone мають алюмінієвий корпус, який перестав сприйматися споживачами, як колись преміальний матеріал. Очікується, що в 2017 році Apple повернеться до дизайну iPhone 4 і 4S. Користувачам буде знову доступний корпус зі скла.І кераміка, схоже, тежЯкщо ви стежите за трендами Apple, то напевно знаєте, що компанія запустила продаж Apple Watch в керамічному корпусі. Так ось, люди вважають, що наступна модель буде доступна і в кераміці.Беспроводная зарядкаЕксперти називали цей пункт до появи попередніх моделей, але це нововведення не вводилося. Однак, якщо озиратися на всі ті ж Apple Watch, які вже пропонують бездротову зарядку, і той факт, що iPhone 7 позбувся навушників, то поява цієї функції цілком можлива.НазваЗ огляду на, що 2017 це ювілей iPhone, а по нумерації iPhone повинен бути 8, то, можливо, Apple щось та придумає, як відзначити таку новинку.новий екран

Японський постачальник екранів компанії Apple показує, що вже працює над заміною поточного світлодіодного дисплея iPhone на OLED, який вже використовується в Apple Watch. Що це означає? Більш чіткі зображення, більш яскраві кольори та тонший дисплей. OLED-дисплей також відомий своєю гнучкістю, так що, може бути, нас чекає вигнутий екран?шпигунські мріїМи цілком очікуємо, що в новій моделі здійсняться наші шпигунські мрії, разом з функцією розпізнавання обличчя і сканування райдужної оболонки очей.дата випускуВідносно виходу, ми ймовірно ніколи не отримаємо якихось підтверджень дати виходу нової моделі iPhone до вересня 2017 року. Однак стежте за нашими оновленнями, ми вам все розповімо.


Оцените пожалуйста статью
http://nauka.bayura.net/news/aj_news/8316
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net