Вход | Регистрация

Використання сонячної енергетики в сільському господарстві

07 октября 2016, 20:23
Володимир
журналист

Зараз зверху можна виробляти електроенергію, а знизу вирощувати картоплю чи пшеницю. Кваліфіковані німецькі вчені змогли створити розробку для використання землі з двома цілями. Цей вид Hi-Tech установки у вигляді агрофотоелектріческой установки є пілотним проектом вчених і розташовується близько Боденського озера.


Мета проекту полягає в забезпеченні створення екологічно чистої енергії і вирощуванні їжі для людей. Земельні ресурси не є безмежними, тому необхідно створювати технології для використання землі в декількох цілях. Тепер можна буде здійснювати вирощування продуктів, а також займатися виробництвом електроенергії.

 


Були проведені аналітичні дослідження експерименту на Боденському озері, де розглядалася користь від подвійного використання землі. Більш детальну інформацію про цей експеримент Ви можете знайти на цьому сайті i в інтернеті.Для створення максимально ефективної установки була проведена комп'ютерна симуляція, щоб вивчити падіння тіні. У підсумку вийшло створити необхідний простір для оптимального розподілу сонячних променів.


Оцените пожалуйста статью
http://nauka.bayura.net/news/aj_news/8316
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net